1. Перша ідея називається "фото в фото" . І власне тут нема що пояснювати, ви фотографуєте готову фотографію. Ось так все просто. Саме цікаве в цій ідеї те, що ви можете не просто сфотографуватись, не просто зробити селфі, ви можете придумати просто неймовірні композиції. Ви можете, допустим на одному фото ви, на другому ваш хлопець, або наприклад зібрати мозаїку із ваших тіл. Дуже велика кількість варіацій, це дуже цікаво що-небуть придумувати, я надіюсь що ви придумаєте щось нове. Такі фото чомусь набирають найбільше лайків та дуже сильно подобаються аудиторії. Насправді вони мені самій дуже сильно подобаються, я не знаю в чому тут справа, можливо в якійсь атмосферності, в вінтажності, щось таке дуже душевне. І я не знаю, але факт в тому що такі фото шалено-шалено круті. 2. Друга ідея називається "макро" . Для тих хто не знає що таке макро. Макро-це макро зйомка, тобто коли ви дуже-дуже маленькі предмети фотографуєте дуже-дуже близько і ніби фокусируєте ...