Поради фотографам-початківцям

Сьогодні я дам декілька порад людям-початківцям які не знають з чого почати, що потрібно робити. Почнемо мабуть з того що потрібно любити фотографію, якщо ти полюбиш фотографію, то фотографія обов'язково полюбить тебе.
1. Найголовніше знати основи. Основні поняття які вам потрібні - це ISO, витримка, діафрагма. Знання цих основ це ключ до дверей від світу фотографій.
2. Потрібно забути про автоматичний режим фотокамери. Після того як ви вивчили основи автоматичний режим не потрібний взагалі. До того ж він не завжди робить так як ви задумали.
3. Не бійся фотографувати на те що в тебе є. Якщо у тебе не вистачає коштів на дорогу камеру, ЗАПАМЯТАЙ на будь яку камеру, навіть на будь який телефон, можна фотографувати нормально, робити нормальні фото. Головне щоб були створені правельні умови. Як мінімум портібно фотографувати при хорошому освітленні і тоді будуть більш-менш хороші фоторгафії.
4Не бійся фотографувати людей. Люди самі по собі прекрасні, і впринципі навіть будь яка частина тіла людини, нехай це будуть руки, пальці, ноги, голова, вуха, можуть стати хорошим кадром і вийде хороше фото. В хорошому кадрі повина бути присутня людина, або хоча б частинка її тіла. Це моя думка, звісно ви можете мене критикувати але я так вважаю.
5. Потрібно фотографувати з музикою. Музика створює атмосферу, вона направляє твої думки в визначену сторону. Якщо говорити коротко, то музика повина передавати ту атмосферу яку ви хочете побачити на фото, відчути, передати в формі фото. Просто уявіть як буде виглядати фотографія якщо першу зйомку ми проведемо під який-небуть хард-рок, а другу під який-небуть реп, і третю будемо проводити під яку-небуть класичну музику, спокійну, душевну. Я думаю тут і без пояснень зрозуміло, що під певну музику буде певна атмосфера, вийдуть відповідні кадри. Обирайте правильну музику, і вийдуть правильні кадри.
6. Потрібно багато фотографувати. Чим більше фотографуєш, тим краще у тебе виходить. Це закон практики, чим більше практики, тим краща якість.
Старайтесь при будь-якій можливості брати з собою камеру, в будь-яку подорож, в будь-яку поїздку, навіть просто на  прогулянку з друзями. Ну що ж на цьому мабуть все. До зустрчі.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Іде для фото в instagram з хлопцем вдома

Фотосесія вдома

Ідеї для фото. Методика класних фотографій